Zara 2013 abiye modelleri

Buse 24 Mayıs 2013 0

2013 zara bayan abiye modelleri - 119 tlMerhaba

Kadın dedimi ilk akla gelen modadır,moda denilincede ilk akla gelen kıyafet ise abiye modelleridir çünkü bayanlar her zaman için bakımlı olmayı severler ama özel günler onlar için bir başkadır çünkü şıklık yarışı söz konusudur.Bende bir bayan olarak bunu bldiğim için bu yazımı sizler için hazırladım umarım sizlere bir katkım olur hanımlar.

Giyinmeyi ve yakıştırmayı bilen hanımlar için 2013 yılında Zara bizler için harika abiye modelleri çıkartmış,Abiye, bazen işi bilmeyen kadınların elinde bir moda felaketine dönüşmekte,o yüzden siz siz olun fiziginize yakışıcak elbiseyi almaya özen gösterin.Abiye elbise modellerinin kullanım alanları özel geceler olduğu için en abartılı abiye modelini giymek, gecenin en şık insanı olacağınız anlamına gelmez. Yerine göre giyebileceğiniz farklı abiye modelleri mevcuttur.

Moda bana göre kendine yakışanı giymektir onun için sizde kendinize en uyğun modeli ve rengi seçin gerisini zaten Zara düşünmüş ve harika abiye kataloğu hazırlamış,2013 yılı Zara abiye modellerinn renklerine bakıcak olursak cidden renklerin içerisinde yok yok çiçek desenli elbiselerden tutunda yeşil , sarı,siyah,beyaz,gri ye kadar her renk tonunda abiye elbise modelleri mevcut,fiyatları ise 89 tl ile 259 tl arasında degişiyor.

Neyse hanımlar ben yine sözü çok uzattım sanırım artık ben susuyorum resimler anlatsın size Zara’nın 2013 abiye modellerini…

Yorum ekleme »