Ucuz çanta modelleri ve fiyatları 2013

Buse 07 Haziran 2013 0
Ucuz çanta modelleri ve fiyatları 2013

2013 yılı casteye bayan çantaları - 24 tlMerhaba Hanımlar

Kıyafetleri paylaştık ayakkabıları paylatık ve kombinde bir eksiklik var çantasız olmaz hanımlara ucuz çanta modellerinide paylaşayım dedim ve bu bloğ yazımı hazırladım.

Çantalar bizim en şık bir davette yada günlük hayatımızda bile yanımızdan ayırmadığımız en önemli nesnelerden birisi haline gelmiştir.Günlük kullanılan çantalar ise bazen bizim en yakın arkadaşımız gibi bizim kurtarıcımız oluyor,çünkü içerisine bize gerekli olan malzemelerimizi koyuyoruz,kısacası o gün bizim hayatımızı kolaylaştıran nesnelerden biri haline gelmiştir.

ayrıca günlük kullandığımız çanta modellerinin çok fonsiyonel olmasıda artı bir avantaj bizim için ,içerisindeki ufak fermuarlı gözler cüzdanımızı cep telefonumuzu çantadaki diğer şeylerle karışmadan ayrı koymamıza lazım olduğunda hemen bulammıza yardımcı olmaktadır.Çantaların modellerine göz atacak olursak keten çanta modellerinden deri çanta modellerine kadar tüm modellerin olduğunu görürüz.

Fiyatları ise başıkta belirttiğim gibi 19 tl ile 97 tl arasında degişmektedir.Lafı fazla uzatmadan isterseniz sizler için bazı markalardan düzenlediğim ucuz çanta modellerine bir gaz atalım.Hepinize şimdiden keyifli alışverişler hanımlar..

Yorum ekleme »