LTB 2013 Bayan Ceket Modelleri

Zahide SyR 19 Mayıs 2013 0

LTB Jeans 2013 Bayan Ceket fiyatları - 67 TLMerhabalar,

Hanımlar,bugün sizlere LTB Markasının ceket modellerinden bahsetmek istiyorum dilerseniz.LTB,biliyorsunuz ki Adını tüm dünyaya tanıtan bir marka oldu.Her sene kendisini yenilemekte olan bu markamız bu senede ilgi çekici ceketler ile aramızda.

2013 yılına güzel bir giriş yapan LTB, tasarımlarını kot ve deriden yana kullanmaktan kaçınmamış ve ilgi çekmeye başlamış.Hanımların düşüncesi olan ve olmazsa olmaz dediğimiz koleysiyonlardan birtanesi de ceketlerdir.LTB, o kadar herşeyi ayrıntılı bir şekilde düşünmüş ki, ceketlerin her modelinin her rengini bulabilirsiniz.

Fermuarlısından düğmelisine kot ceketinden deri ceketine kadar istediğiniz her modele sahip olan LTB, yine bizi memnun edecek gibi.Resmi sitesini incelediğimde indirimleriyle de beni büyülemeyi başarmış durumda ve biliyorum ki sizleride benim kadar memnun edecek.Siyah ve bayazın gene her zamanki gibi hakimeyeti yanında kot ceketlerde unutulmamış.

Fiyat aralıkları ; 52 TL ile 104 TL arası değişen LTB Ceket modellerini sizler için galerimize ekledim.İster işte ister günlük kullanımda şıklığı yakalayacaksınız. Kalitesinden sıkça söz ettiren,dilmizden düşürmediğimiz,indirimleriyle bizlerin yüzünü güldüren markamızın ceket modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

 

 

 

 

 

 

Yorum ekleme »