Butigo ayakkabı modelleri 2013

Buse 10 Haziran 2013 0
Butigo ayakkabı modelleri 2013

butigo yeni sezon bayan topuklu ayakkabılarıMerhaba Hanımlar,

Sıcaklığın arttığı bu havalarda rahat ve şık gezmeyi istermisiniz?İşte tam sizlere göre ayakkabı koleksiyonlarımızdan bahsetmek istiyorum.

Batigo 2013 yeni sezon modelleriyle,her sene olduğu gibi bu sezonda birbirinden güzel ayakkabı çeşitleriyle bizlerle.Kalitesinden ödün vermeyen markalardan birtanesi olan Batigo,bu sene aradığımız her model ayakkabı çeşidini düşnmüş,tasarlamış halka tanıtmış.

Dolgu topuklu ayakkabı modelinden ince topuklu modellere kadar her modeli bulabileceğiniz yerlerden biri taneside Batigo’dur.Dilerseniz dolgu topluklu ayakkabıyla ayağınız ağrı hissetmeden yürüyüş yapın,dilerseniz bir iş toplantısına yada resmi bir yere gittiğinizde o çok hoş olan topuklu ayakkabılarla farklılık yaratın.Ayaklarımızda çok hoş duran bu modeller gerçekten görmeye değer ve göz alıcı.

Her mağazada ayakkabı vardır.Önemli olan uygun fiyata ve kaliteli olanıdır.İşte Batigo,uygun fiyatlarda olan bu ayakkabı modelerini mağazalarında vitrinlere koymuş durumda.Hem giyim hemde ayakkabı olarak en uygun fiyat aralıklarıyla 2013 Batigo ayakkabıları görülmeye değer.Genç,yaşlı farketmeden herkezin gözüne hitap eden bu modeller bu sene çok konuşulacak.

Sizler için galerimize bir kaç resim attım.Beğeneceğinizi umuyorum,paylaştığım modellerden daha fazlasını görmek isteyenleriniz resmi internet adresini ziayret edebilir hanımlar.

Yorum ekleme »